KONST / Litografier / Färglitografi 8474027
nr 847 4027
Färglitografi
Michael Casford signerad, 33/95, motivets mått: 60x45
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:41:19
300 kr
400 kr
400 kr
16 sep